Ваш сайт побляк та підупав? Ми зробимо щоб він літав

Розробка сайтів

Робимо сайти на гарних движках і шаблонах. На лендінги встановлюємо адмінки, до інтернет-магазинів прикручуємо новий функціонал. Змінюємо структуру сайтів для їх просування і SEO-оптимізації.

Дизайн

Проектуємо зручні інтерфейси та робимо адаптивну верстку. Створюємо простий і зрозумілий функціонал для сайтів, за який буде не соромно. Допомагаємо довести ваш фірмовий стиль до ладу.

Серверна оптимізація

Покращуємо продуктивність баз даних і веб-серверів. Налаштовуємо кешування, аналізуємо навантаження й виправляємо помилки. Масштабуємо й оптимізуємо web додатки.

Docker

Укладаємо зрозуміле технічне завдання

Проєкти починаємо тільки після узгодження бюджету й термінів. Працюємо по техзавданню, яке укладаємо разом з вами. Ставимо зрозумілі цілі, тому отримуємо очікуваний результат.

Upwork

Вибираємо безпечні угоди

Розбиваємо проєкт на етапи й беремо оплату частинами. Фінансові питання розв'язуємо через фріланс-біржі або ж за допомогою авторитетних посередників.

Upwork Freelancehunt Freelancehunt

Управляємо проєктом разом з вами

Користуємося канбан-дошками й сервісами для командної роботи. Разом з вами обговорюємо деталі, виправляємо негаразди і додаємо свіжі ідеї. Нашу роботу дуже легко контролювати.